close-up-photo-of-man-and-dog-3452005vap

Стаття розрахована на людей, які вирішують придбати свійських тварин. Можна довго сумніватися, але, як правило, ніхто не шкодує рішення завести вихованця. Ці милі істоти вчать нас бути добрішими, чуйнішими. Кішки та собаки допомагають розвивати фізичну активність дітям та дорослим, а також формують такі навички як відповідальність, дисципліна, турбота. Безперечно, будь-який домашній вихованець позитивно впливає на загальну атмосферу в сім’ї.

Домашні тварини – джерело безумовного кохання

Без кота життя не те! А без собаки і зовсім нудна… Адже, погодьтеся, ці чарівні, дружелюбні, волохаті істоти дають нам можливість відчути себе набагато щасливішими. Усвідомлення того, що ти людина, здатна виявити турботу і увагу до братів наших менших, наповнює життя сенсом та щирою радістю. І вже навіть просто за те, що господар є і він поруч, кожен маленький вихованець обдаровує його тим самим безумовним коханням і теплом – у прямому та переносному значенні цього слова!

Причини завести вихованця

Людям, які відчувають потребу віддавати і дбати, хоча б раз у житті варто завести собі когось гавкаючого чи нявкаючого, шарудливого чи шиплячого. Особливо якщо в сім’ї є маленькі діти. Дуже важливо з ранніх років прищеплювати дитині такі якості, як відповідальність, турбота, милосердя. 

Перша причина

У зв’язку з цим першою і найголовнішою причиною, чому необхідно заводити домашніх вихованців, хотілося б назвати саме розвиток шляхетних якостей у людей.

Багато тварин, які не пристосовані до життя у навколишньому середовищі, залишаються безпритульними. Вони можуть потрапляти в такі ситуації через недобросовісне та неуважне ставлення колишніх господарів. Так, вихованець може легко загубитися, втекти і залишитися без даху над головою. Ви напевно не раз зустрічали самотніх котів або собак, які блукають вулицею в пошуках їжі та нового будинку.

ze6fk7y6230a511lb1qme30qrd7z26mm

Звісно, ​​у наші дні дуже активно функціонують притулки та волонтерські організації, які займаються допомогою таким бідолахам. Отже, якщо ви хочете зробити добру справу і залишити позитивний слід у цьому світі, обов’язково сходіть у притулок. Ви, безперечно, отримаєте там масу позитивних емоцій і знайдете собі когось близького і рідного.

Друга причина

Друга причина – це такі важливі та необхідні складові життя, як відповідальність, дисципліна та організованість. Привівши будь-якого вихованця до себе в будинок, слід розуміти, що тепер ви і всі члени сім’ї відповідають за життя та здоров’я вашого улюбленця. Регулярне годування, підтримання чистоти та гігієни тварини, догляд за ним, дресирування тепер обов’язково повинні бути присутніми у порядку дня.

Це не так складно, як може здатися на перший погляд, а навпаки дуже цікаво. Спільні ігри та прогулянки з собакою на свіжому повітрі принесуть масу вражень та незабутніх емоцій. Сидіння на дивані з кішкою на руках і її ласкаве мурчання допоможуть зняти стрес, що накопичився за день.

Якщо ґрунтовно підійти до цього питання та правильно організувати весь процес виховання домашнього вихованця з перших днів його появи в будинку, то ви швидко адаптуєтеся до нових та нескладних правил у турботі про нього. До того ж, ви можете налагодити і свій режим дня, якщо раніше вам не вистачало мотивації.

Завдяки котам та собакам можна стати активніше та бадьоріше. Тепер весь день лежати в ліжку вже не вийде, адже вихованець завжди приверне увагу при необхідності.

jkzd605eccysi4jcgemjmd205wydaxel

Трет’я причина

Третє , що хотілося б відзначити, – це, безсумнівно, розвиток, який так необхідний усім нам. Спостерігати за тваринним світом дуже цікаво та корисно. Ви і ваші діти зможете спостерігати, як кошеня або щеня росте, розвивається. Також дитині буде цікаво звернути увагу на те, що збільшилася кількість рибок в акваріумі, або поспостерігати, як відповідально несуть посаду солдати на мурашиній фермі.

Отже, тварини розвивають у нас моральні якості, фізичну та інтелектуальну активність, але, крім того, завдяки їм ми вчимося підтримувати чистоту та порядок у домі. Звичайно, не завжди вдається встежити за спритним котом або цуценям, особливо в ранньому віці. І трапляються випадки, коли деякі ваші речі стають, м’яко кажучи, не на свої місця. 

Четверта причина

І ось, мабуть, четверта – одна з найвеселіших причин, чому варто привести тварину до будинку – це спільне та дружне прибирання всією сім’єю житлового приміщення.

Не хвилюйтеся, звісно, ​​це перебільшення. Добре вихований кіт або собака не завдасть великої шкоди майну. Але все ж таки, стежити за чистотою квартири має бути нормальним явищем для кожного з нас.

a4ij4jmndcrps2b9l1v13kdq8geoy7w9

Безперечно, у нашому житті все зводиться до балансу, і нам самим необхідно не тільки віддавати (добро, турботу, увагу), а й отримувати щось добре замість цього. Домашні тварини, оточені теплом та затишком, – найвдячніші істоти на цій планеті. 

П’ята причина

Найприємнішою з усіх причин завести вихованця, є та увага і емоції, які тварини дають нам у відповідь. Приходячи додому, ви зможете у спокійній та затишній обстановці відновити свої сили, розслабитись та відпочити після важкого трудового дня. Вихованці завжди чекають і люблять своїх господарів, вони приляжуть поруч і сунуть свій теплий ніс під руку, подивляться відданими очима і назавжди залишаться в пам’яті та серці. Повірте, погладити цю теплу істоту, відчути її любов і подяку, дорогого варте. Такі моменти – найцінніші, і саме за це ми так любимо наших домашніх тварин.